Poznajmy się!

Krajów
0
Produktów
0
Tysięcy zamówień
0
Ton masy zalewowej
0

Grupa MATTRA należy do czołowych światowych firm w branży świec, produkując kilka milionów produktów rocznie. Grupa MATTRA jest wiodącym europejskim producentem parafiny, oleju, świec długopalnych, eko-oleju, bio-parafiny, olejo-parafiny, świec, recyklingu, świec plastikowych oraz opakowań butelkowych i tubowych. Produkty wytwarzane w naszych zakładach znajdują klientów w całej Europie. Nasz asortyment obejmuje około 500 rodzajów produktów.

Grupa MATTRA łączy dobre tradycje przemysłu świec w Polsce z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, wdrażanymi pod przewodnictwem CEO, głównego technologa procesów chemicznych, absolwenta Politechniki Bydgoskiej. Grupa MATTRA obecnie obejmuje kilka podmiotów odpowiedzialnych za dystrybucję naszych produktów w całej Europie, w tym dwa zakłady produkcyjne.

MATTRA

Grupa MATTRA została założona 1 grudnia 2012 roku jako przedsiębiorstwo przemysłowe, lokując swoją produkcję w dwóch województwach w Polsce, pod czujnym okiem wykwalifikowanego zespołu inżynierskiego. Centrum logistyczne znajduje się w gminie Tłuchowo (Polska), Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Bydgoszczy (Polska), a siedziba grupy mieści się w Warszawie.

Działamy w 25 krajach na całym świecie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy pomogą Państwu we wdrażaniu rozwiązań komercyjnych dla Państwa biznesu, rozwijaniu sprzedaży dla kwiaciarni, małych firm, jak również we wdrażaniu rozwiązań dla sieci detalicznych lub sprzedawców e-commerce. Oferujemy profesjonalną obsługę klienta, szybkie czasy realizacji zamówień, rabaty lojalnościowe oraz produkty najwyższej jakości.

Z poważaniem


Mariusz Podolski

CEO | Chief Executive Officer

Poznajmy się lepiej!

Poznaj markę MATTRA lepiej poprzez naszą galerię zdjęć na stronie internetowej. Zobacz, jak pracujemy, co oferujemy i kim jesteśmy, uchwycając istotę naszego rzemiosła i zaangażowania.

Dostarczamy solidność.

Marka MATTRA jest znana ze swojej niezawodności i wysokiej jakości produktów, o czym świadczą liczne prestiżowe nagrody, takie jak Laur Klienta i e-Gazela Biznesu. Te wyróżnienia potwierdzają zaufanie klientów i sukces firmy na rynku. MATTRA nadal jest ceniona za swoją siłę i innowacyjność, co wzmacnia jej pozycję lidera w branży.

Social media

Obecność marki MATTRA w mediach społecznościowych jest kluczowym elementem naszej strategii marketingowej. Regularne posty, interakcje z klientami i udostępnianie wartościowych treści budują zaufanie i lojalność klientów. Nasze profile na Facebooku, Instagramie, TikToku i YouTube informują o naszych produktach i działalności firmy. Media społecznościowe tworzą świadomość marki, pozyskują nowych klientów i budują reputację online. Aktywność na platformach społecznościowych pozytywnie wpływa na wizerunek marki. Media społecznościowe są nieodzownym elementem komunikacji i relacji z klientami, przyczyniając się do sukcesu marki MATTRA.